It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Erkek Gümüş Yüzük Ürünleri İncelemesi

Yazar admin 12/10/2018 0 Yorumlar

Erkek Gümüş Yüzük Ürünleri İncelemesi

Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Tuğralı Yüzük, alışılmış olmanın dışında bir takı ürünü olup tasarımcısının sizlere özel üretilen modeller arasında yerini alır. Bu özel tasarım zarif bir görünüm isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir üründür. Üretim ve kullanım performansı yüksek kaliteye sahip olup bu özelliğinden taviz vermeyen üründür. Ergonomik yapısı sayesinde istenilen kombine ile kullanılabilecek aksesuardır. Kahverengi renkli olup el işçiliği ile oksitle işlenmiştir. Bu yüzük modeli taşıyan bireyde odaklanma kolaylığı olur ve cesaret duygusunu tetikler.

Özellikleri

Ürün kaplan gözü taşlı olup zirkon taş ile işlenmiştir. Kaplan gözü taşı kuvars grubunda yer alan en değerli şifacı bir taştır. Yanardöner özelliktedir ve bağımsızlığın sembolü olarak bilinir. Ürünün yapımında eser miktarda bronz katılmıştır.  

Nereden Alınmalı

Yüzük modelleri arasında yerini alan Kaplan Gözlü Taşlı Kenarları Tuğralı Yüzük 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Özgün görünüm ve giysileri aydınlatmak maksadıyla şık ve ışıltılıdır. Erkekler için naif ve son derece etkili olan yüzük, nereye giderseniz gidin beğenileri üzerine toplayacak niteliktedir. Her türlü kıyafet ile birçok kez kombine edebileceğiniz bir mücevher parçası olarak yanınızda daima olacak bir takıdır. Bu şık ve özel tasarım Erkek Gümüş Yüzük, hassas bir ışıltı oluşturan narin bir taşa sahiptir. Bu tasarım deseni ve malzemesi onu farklı kılan niteliğidir ve ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı unsurdur. Bu yüzüğü kendiniz için veya hediye olarak alacaksanız kuşkusuz beğenilecektir.