It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra Kolye

Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra Kolye

Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra Kolye


Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra Kolye

Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra KolyeTaşsız olarak yapılmıştır.

Kaplama olarak oksit ve sarı altın kaplama çalışılmıştır.

925 Ayar gümüştür.

Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.. 

 Kolye Özellikleri
-----------------------------

Maden : 925 Ayar Gümüş

Taş : Taşsız

Kaplama : Oksit ve Sarı Altın

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Garanti Koşulları
 
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 
Ürün İade Koşulları
 
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Özel Tasarım Kenarları Kalem İşlemeli Tuğra Kolye

Ücretsiz Kargo

Tüm Alışverişler'de Kargo Bedava!

  • 300,00TL

Etiketler: özel, tasarım, kenarları, kalem, işlemeli, tuğra, kolye, kadın, besen, gümüş, takı, aksesuar, izmit, kocaeli, istanbul, izmir, ankara, turkey, türkiye, ucuz, en ucuz, satın al, satınal özel, işlemeli, tasarimlar özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli özel, işlemeli